SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emmanuel Adebayor isyan etti

FUTBOL | 23.04.2020 13:40

Koronavirüs için para yardımı yapmayan Togolu santrfor Emmanuel Adebayor, kendisine gelen eleştirilere isyan etti.

Emmanuel Adebayor isyan etti

Ülkemizde Medipol Başakşehir ve Hes Kablo Kayserispor’da da forma giyen yıldız golcü Emmanuel Adebayor, kendisine gelen eleştirilere isyan etti. Koronavirüs nedeniyle para yardımında bulunmayan Togolu golcü, bu bağlamda kendisine çok fazla eleştiri geldiğini açıkladı. Bağış yapmayacağını açıklayan Adebayor, kendisinin diğer yıldızlarla karşılaştırılmamasını istedi.

“NET OLACAĞIM, BAĞIŞ YAPMIYORUM”

Koronavirüsle ilgili maddi yardımda bulunmayacağını açıklayan Adebayor, “Yardım yapmadığımı söyleyenler için net olacağım, bağış yapmıyorum. Çok basit, yardım yapmayacağım. Ne yapıp yapmayacağım bana kalmış. İstediğim ne varsa onu yiyorum, kafama göre hareket ediyorum. En önemli nokta bu” açıklamalarında bulundu.

“DROGBA VEYA ETO’O DEĞİLİM”

Kendisini sürekli kıyasladıklarını belirten Togolu futbolcu, “Ben Drogba veya Eto’o değilim, Adebayor’um. Her zaman ne istersem onu yaparım” ifadelerini kullandı.

Devre arasında Paraguay ekiplerinden Club Olimpia’ya transfer olan golcü oyuncu, koronavirüs dolayısıyla ülkesine geri dönmüş ve karantinaya girmişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya