SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu, Aurelio’nun gelişini değerlendirdi

FUTBOL | 29.05.2020 19:29

Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu, açıklamalarda bulundu. Belözoğlu, Aurelio'nun yardımcı antrenör olarak geri dönüşünü değerlendirdi.

Emre Belözoğlu, Aurelio’nun gelişini değerlendirdi

Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu, açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli takımın son durumunu değerlendiren tecrübeli futbolcu, hedeflerinin Türkiye Kupası’nı kazanmak olduğunu söyledi.

“SPORCU İÇİN SAHAYA DÖNME KOLAY DEĞİL…”

Çalışmalarının devam ettiğini söyleyen tecrübeli futbolcu, “Hocalarımızla görüşeceğiz ve antrenman süresini 5-6 günden 7-8 güne çıkartmak istiyoruz. Herkes için zor bir süreç. İnsanlar bu süreç rahatladığında bizim hemen sahaya çıkıp oynayabileceğimizi düşünüyor ama bizim tatillerimiz bile sezon sonunda 3-4 hafta olabiliyor. Bu süreç 6-7 haftalara çıktı. Sporcu için sahaya dönme kolay bir organizasyon değildir. Ciddi bir çalışma gerektirir. Elimizden geldiğinde sahada en iyi performansımızı vermeye çalışıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

“AURELIO, DOĞRU BİR HAMLE”

Mehmet Aurelio’nun sarı-lacivertli kulübe yardımcı antrenör olarak geri dönmesini yorumlayan Emre Belözoğlu, “Kulübümüzün kararını isabetli buluyorum. Aurelio’nun bu sene ve önümüzdeki yıllarda kulübün yapılanması için mutlaka bir görevi olacaktır. Doğru bir hamle.” dedi.

“ÖNÜMÜZDE TÜRKİYE KUPASI HEDEFİ VAR”

Fenerbahçe olarak hedeflerinin Türkiye Kupası olduğunu söyleyen tecrübeli orta saha, “Önümüzde Türkiye Kupası hedefi var. Kupayı kazanmak için sonuna kadar mücadele vereceğiz. Fenerbahçe, bu ülkenin en büyük gerçeği…” ifadelerini kullandı.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya