SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu: Başakşehir şampiyon olsun isterim

FUTBOL | 14.06.2020 00:24

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, Süper Lig'de favorisinin Başakşehir olduğunu açıkladı.

Emre Belözoğlu: Başakşehir şampiyon olsun isterim

Fenerbahçe’nin tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, Beyaz TV’ye telefonla bağlanarak; önemli açıklamalarda bulundu.

“BAŞAKŞEHİR ŞAMPİYON OLSUN İSTERİM”

Trabzonsporlu Filip Novak’ın transfer edileceği iddialarını yanıtlayan Belözoğlu, “Novak'ı istediğim doğru değil. Ben elimden geldiğince teknik ekibe yardımcı olmakla meşgulum. İsimler veya strateji üstünde fikir belirtmem doğru değil. Ben, Ozan'ın ayağını rakibin önüne atmak isterken faul yaptığını düşünmüştüm ama görüntüye baktığımızda bir darbesi var. Futbolcu gözüyle bakarsanız onun direkt basmak istemediğini anlarsınız ama görüntüde bir kırmızı kart görüntüsü vardı Benim Fenerbahçe'yle alakalı en önemli hayalim önemli bir genç oyuncu havuzu oluşturmak. Hangi görevde olursam olayım. Daha sonra o çocukları yurt dışına gönderen bir sistem oluşturmak istiyorum. Bunu başarırsak, en büyük mutluluğu o zaman yaşarım. En büyük arzum, altyapısından 4-5 oyuncuyla oynayan bir Fenerbahçe oluşturmak. Okan Buruk, benim en yakın arkadaşlarımdan biri. Yıllarca aynı evde yaşadık. Onu, başarılarını görüp mutlu olmamak elde değil. Onun mutluluğu, beni mutlu ediyor. Bizim şampiyonluk şansımız az olduğu için, Okan ve Başakşehir şampiyon olsun isterim.” dedi.

“ABDÜLKADİR ÖMÜR, MESSI’MİZ…”

Türkiye’deki futbolcuları da değerlendiren tecrübeli oyuncu, “Atiba gibi oyuncuların ülkemizde değer görmesi gerekiyor. Kulübüne aidiyet besleyen oyuncuların çoğalması lazım. Atiba da öyle bir oyuncu. İrfan Can'ı çok beğeniyorum, onun haricinde Abdülkadir var, bizim Messi'miz. Ömer Faruk'umuz var. Çok yetenekli genç oyuncularımız da var.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya