SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu, Başakşehir'in başında maça çıkabilecek mi? Cevabı...

FUTBOL | 11.10.2021 12:00

Başakşehir'e teknik direktör olarak imza atan Emre Belözoğlu, takımının başında sahaya çıkabilecek mi? Pro Lisans tartışmaları başka boyuta taşındı. Detaylar...

Emre Belözoğlu, Başakşehir'in başında maça çıkabilecek mi? Cevabı...

Başakşehir’in yeni teknik direktörü Emre Belözoğlu, takımının başında çalışmalara başladı. Eldeki kadroyu en iyi değerlendirmeyi hedefleyen Belözoğlu, ocak ayı için de şimdiden transfer listesi hazırlıyor.

Emre Belözoğlu, Başakşehir’e imza atarken kamuoyunda Pro Lisans tartışması çıkmıştı. Süper Lig'de Pro Lisans sahibi olmayan teknik adamların artık takımın başında maça çıkamadığının en yakın örneği Şenol Can'da yaşandı. Artık gölge antrenörlüğü de kabul etmeyen TFF, Süper Lig takımlarından mutlak surette Pro Lisans kriteri gözetiyor. Belözoğlu’nun Başakşehir başında nasıl sahaya çıkacağı tartışmalarına Spor Gecesi Digital’den gazeteci Gökhan Dinç noktayı koydu.

Gökhan Dinç, Emre Belözoğlu’nun şu an gerçekleştirilen Pro Lisans kursuna katılmadığını ve statü değişmediği takdirde sahada olamayacağını söyledi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya