SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu, devam edebilir!

FUTBOL | 26.07.2020 16:57

Aktif futbol kariyerine nokta koyan Emre Belözoğlu'nun bu kararını değerlendiren Rıdvan Dilmen; çarpıcı bir yorumda bulundu.

Emre Belözoğlu, devam edebilir!

NTV'de yayınlanan '%100 Futbol' programında konuşan Rıdvan Dilmen, Emre Belözoğlu'nun aktif futbol hayatını noktalamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Devam edeceğini düşünüyorum”

Emre Belözoğlu'nun kendi neslinin çok önemli isimlerinden biri olduğunu ifade eden Rıdvan Dilmen, "Son maçında penaltı yaptırdı, golü de attı, yeri öptü ve alkışlarla veda etti. Fakat ben Emre Belözoğlu'nun bu şartlar devam ederken önümüzdeki yıl da futbolcu olarak devam edeceğini düşünüyorum." dedi.

“Bir sene daha oynardım, yerinde olsam…”

Emre Belözoğlu'na oynaması gerektiğini söylediğini ifade eden Dilmen, "Ekonomik olarak, saha içini toplamak adına Emre'ye ihtiyaç olabilir. Zaten şuan sportif direktör olarak Ali Koç ile çalışıyor. İkisinin bir arada yürümesi mümkün değil. Ama ben Emre Belözoğlu olsam bir sene daha oynardım." dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya