SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu, futbolu bırakıyor mu? Açıkladı…

FUTBOL | 12.06.2020 23:37

Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu, sezon sonunda futbolu bırakıp; sarı-lacivertli kulüpte ne görev verilirse elinden geleni yapacağını söyledi.

Emre Belözoğlu, futbolu bırakıyor mu? Açıkladı…

Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu, 2-1 kazanılan Kayserispor maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"NE GÖREV VERİLİRSE ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Sezon sonunda futbolu bırakacağını duyuran Emre Belözoğlu; "Hepimiz çok üzüldük, en çok da taraftarımızı üzdüğümüz için üzüldük. Bugün de son 2-3 haftadır süren kırmızı kartla oyuna başlangıç yine oldu. Son dakikalarda da olsa hiç bırakmadık. Lig bütün takımlar için zor geçecek, sezon başı hazırlığı sonrasında lige başlangıç gibi görülüyor ama o öyle değil. Oyuncu psikolojisini de düşünmek gerekiyor. Şu an sayın başkanımız önderliğinde yönetim elinden geldiğince her şeyi yapmaya çalışıyor, kalan 8 haftayı iyi şekilde geçirip bu büyük çınarı, bu büyük gemiyi limana yanaştırma adına. Yeni sezon için de yönetim elinden geleni yapacaktır. Ben burada kendimi hep değerli hissettim. Futbol oynarken olduğu gibi bıraktıktan sonra da ne görev verilirse elimden geleni yapacağım." dedi.

“BÜYÜK İHTİMALLE FUTBOL BENİM İÇİN BİTECEK”

Açıklamalarına devam eden Belözoğlu, "Taraftarların işlerine, okullarına mutlu gitmeleri ailemin mutlu olması kadar değerlidir. Futboldan sonra da bu kulüp ne isterse elimden gelen her şeyi yapmaya çalışacağım. Büyük ihtimalle futbol benim için bitecek gibi görünüyor. Sahaya çıktığımda 8-9 yaşımda ne hissettiysem şimdi de hissediyorum. Futbolcu kardeşlerim bunun kıymetini bilsinler. Futbolu bırakmış tüm abilerim hak vereceklerdir bana. Benim için zor bir karar olacak, ilerlemiş yaşımda bir rekor kırmak nasip olsa da bırakmak çok kolay değil. 50-60'a kadar oynamak isterim ama hayatın gerçekleri var. Elimden gelen her şeyi yaptım, sonraki nesillere örnek olmak adına her şeyi yapmayı istiyorum. Oğlum biraz üzülüyor, bırakma diyor. Gençlerin de yolunu açma adına güzel olacak diye düşünüyorum. Keşke Euro 2020'ye gidip bırakıp böyle bir veda yapsaydım ama nasip olmadı.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya