SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu, iddiaları yalanladı: Kara bulut yok!

FUTBOL | 03.12.2020 15:15

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, ödül töreninde açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu, iddiaları yalanladı: Kara bulut yok!

Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Emre Belözoğlu, Fotomaç'ın düzenlediği ödül töreninde açıklamalarda bulundu. En iyi orta saha ödülünü kazanan Ozan Tufan'ın ödülünü almak üzere salona gelen Belözoğlu, takımın Beşiktaş derbisinden sonraki havasını anlattı.

"FUTBOL BİR PERFORMANS OYUNU"

Ozan Tufan'ın ödülünü alan Belözoğlu, "Futbol bir performans oyunu. En iyi orta saha ödülünü alan Ozan Tufan'ı tebrik ediyorum" açıklamasında bulundu.

"KARA BULUT YOK"

Beşiktaş derbisinden sonra çıkan ayrılık haberleriyle alakalı konuşan Belözoğlu, "O gün biz elimizden gelen mücadeleyi göstermeye çalışsak da; Beşiktaş'ın daha motive olduğu gerçeğini kabul etmek gerekiyor. Gündemimizde kara bulut yok! İyi bir takımımız ve iyi bir teknik adamımız var; ona inan da çok büyük bir camia var arkamızda.  Sezon sonuna kadar bu yarışı kovalayıp, inşallah şampiyon olan taraf olmak istiyoruz. Rakiplerimiz de aynı duyguya sahipler" dedi.

"FENERBAHÇE BU SENE DE LİGİN EN BÜYÜK ŞAMPİYONLUK ADAYIDIR"

Törenin ardından dışarıdaki basın mensuplarıyla tekrardan bir araya gelen Emre Belözoğlu, ligin gidişatı hakkında konuştu, "Ligin önünde 30 hafta var. Bir şeyleri konuşmak için erken. Çok iyi bir takımımız var. Camia taraftar ve bizler onlara çok inanıyor. Sahanın içinde bulunmuş ve kendini ispatlamış bir teknik adamımız var. İşimizin bilincinde sabah kalkıp işimize devam ediyoruz.  Hocamız oyuncularla görüşmeler yaptı. Derbiye özel değil, rutin görüşmeler. Fenerbahçe bu sene de ligin en büyük şampiyonluk adayıdır. Mevcut yapımızın şampiyonluğa ulaşabilecek bir yapı olduğunu biliyoruz.  Mağlubiyetten sonra moral kaybı tabii ki 24 saat olur. Biz işimizi ne kadar beklemediğimiz şekilde kötü giderse gitsin planlamak zorundayız. Başarısızlığın belli bir süresi var. Onu atlattık. Samandıra'da hocamızın önderliğinde yolumuza devam edeceğiz.  5-1 kazandığımız maçtan sonra, hocamızın iyi oynamadık demeçleri mevcut. O anlamda bizler daha iyiye takımımızı nasıl taşırız bunun derdindeyiz. Bizden beklenildiği şekilde sahaya çıkacağız" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya