SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu : “Kulüp içinde bir panik yok!

FUTBOL | 15.12.2020 19:12

Emre Belözoğlu, kulüp televizyonunda yayınlanan bir programda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu : “Kulüp içinde bir panik yok!

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, kulüp televizyonunda katıldığı bir programda Yeni Malatyaspor maçında alınan mağlubiyete ve takımın gidişatına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu, “Tüm Fenerbahçelileri ve bizi üzen bir sonuç aldık. Yeni Malatyaspor maçından sonra ne kadar üzgün olduğumuzu herkesin bilmesini istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Belözoğlu, “Kulüp içinde bir panik yok. Bir panik havası varmış gibi lanse edilmesinden rahatsızım. Takımımıza ve hocamıza çok güveniyoruz.” diyerek çıkan haberlerin söylentiden ibaret olduğunu belirtti.

“En ufacık bir mağlubiyette bu ortamı hazırlamaya devam edecekler. Mevcut kadromuza güveniyoruz. Yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz.” sözlerini de dile getiren Belözoğlu, takıma duyduğu güvene dikkat çekti.

“Fenerbahçe sezon başından beri oluşturulan bu algının içinde olmadı, olmadık. Bu ortamı oluşturan kişiler, plana başladılar ve şu anda da devam ettiklerini zannetsinler. Biz bunlara karşılığını sahada vereceğiz.” diyen Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’nin evindeki ve deplasmandaki her maçını kazanmak için oynayacağını söyledi.

Emre Belözoğlu, "Fenerbahçe'nin çok iyi bir takımı ve çok iyi bir Teknik Direktörü var. Yapmamız gereken tek şey bir ve beraber olmak." diyerek camiaya mesaj verdi. 

 

Fenerbahçe'nin çok iyi bir takımı ve çok iyi bir teknik direktörü var. Yapmamız gereken bir olmak, beraber olmak

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya