SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'de ısrarla görmek istediği isim!

FUTBOL | 20.05.2020 11:58

Fenerbahçe'nin yeni sezondaki sportif direktörü Emre Belözoğlu, çalışmalarına başladı. İyi bir ekip kurmak isteyen Belözoğlu, Serkan Reçber'e teklif götürdü.

Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'de ısrarla görmek istediği isim!

Sezon sonunda sahalara veda etmeye hazırlanan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'de sportif direktörlük koltuğuna oturacak.

Bundan sonra Çubuklu'ya idareci olarak hizmet edecek olan Emre, iddialı bir ekip kurmak adına düğmeye bastı. Sarı-lacivertlilerin çiçeği burnunda sportif direktörü, şu anda Kasımpaşa'da futbol direktörlüğü görevinde bulunan Serkan Reçber'i ekibine katmak için görüşmelere başladı.

EMRE BELÖZOĞLU EKİBİNİ KURUYOR

Akşam Gazetesi'nin iddiasına göre Belözoğlu, Reçber'in hem elindeki oyuncu havuzundan hem de sportif direktörlük tecrübesinden yararlanmak istiyor.

Sezon sonunda yeşil sahaya veda edecek olan 39 yaşındaki futbolcu, kendisinden beklentinin yüksek olduğunun farkında ve çalışmalarını da o yönde yapıyor. Serkan Reçber ile temaslarını sürdüren Emre Belözoğlu, 44 yaşındaki futbol adamını ikna etmek için yoğun çaba harcıyor...

LİSTE BAŞI İSİM: SERKAN REÇBER

Bir dönem Beşiktaş'ta futbol planlama ve geliştirme direktörü olarak görev yapan Reçber'in siyah-beyazlılardaki macerası oldukça kısa olmuştu. TV'de bir dönem yorumculuk yapmış ve Kasımpaşa ile yeniden yöneticlik koltuğuna dönmüştü. Deneyimli futbol adamının Fenerbahçe flörtünün önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Emre Belözoğlu'dan Serkan Reçber atağı gelirken sarı-lacivertlilerin 1 numarası Ali Koç da boş durmayıp Dirk Kuyt ile görüşüyor... 2012-15 yılları arasında Çubuklu'yu giyen Hollandalı, Fenerbahçe'de; lig ve kupa kaldırma sevinci yaşamıştı. 2018'de futbolculuk kariyerine nokta koyan 39 yaşındaki Kuyt, antrenörlüğe geçiş yaptı.

ALİ KOÇ, DIRK KUYT İLE GÖRÜŞÜYOR

Quick Boys takımında yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra Feyenoord U19'un başına geçen Hollandalı için başkan devreye girdi. Sarı-lacivertlilerin 1 numarası, çiçeği burnunda teknik direktörü kadroya katmanın derdinde. Dirk Kuyt ile çalışmak isteyen Ali Koç, Hollandalı çalıştırıcıyla görüşmelerini sürdürüyor.

Futbolda profesyonelleşme üzerine adımlar atmak isteyen Fenerbahçe, altyapı ile A takımda köprü olacak bir ismi de bünyesine katmak istiyor. Bu departman için Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak'ın ismi geçiyor. 47 yaşındaki teknik adamın ismini gündeme getiren yine Emre Belözoğlu oldu.

YALÇIN KOŞUKAVAK DA GÜNDEMDE

Serkan Reçber ve Yalçın Koşukavak ile çalışmak isteyen kaptan, iki ismin de futbol bilgisine oldukça fazla güveniyor. Yalçın Koşukavak'ı futbolda altyapı direktörlüğü için öneren Belözoğlu, gerekirse A takımı da emanet edilebileceği yönünde yönetime görüş bildirdi. Dirk Kuyt ve Yalçın Koşukavak birlikteliğini Volkan Demirel ile destekleyip ortaya iyi bir yönetim tarzının çıkacağına inanıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya