SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu, sezon sonunda futbolu bırakıyor

FUTBOL | 30.04.2020 10:30

Fenerbahçe Kulübü’nün kaptanı Emre Belözoğlu, sezon sonunda Türkiye Kupası’nı kazanmak istediklerini açıklarken; emekli olacağını söyledi.

Emre Belözoğlu, sezon sonunda futbolu bırakıyor

Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu, gündeme dair Fanatik’e açıklamalarda bulundu. 39 yaşındaki tecrübeli futbolcu, Fenerbahçe’nin şampiyonluk şansının çok azaldığını fakat Türkiye Kupası’nı kazanarak sezonu tamamlamak istediği açıkladı. Belözoğlu, bu sezon sonunda faal futbol hayatını da bitireceğini ifade etti.

“FUTBOL YAŞANTIMA NOKTA KOYACAĞIM”

Sezon sonunda futbolu bırakacağını açıklayan Emre Belözoğlu, “Gerçekçi olalım henüz bu yıl bitmedi, ben de görevimi tamamlamadım. Sezon bittiği zaman, futbol yaşantıma nokta koyacağım. En büyük sevdam olan Fenerbahçe’ye, şu saatten sonra verilecek görevler doğrultusunda hizmet etmek isterim” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE KUPASI’NI KAZANIP SEZONU BİTİRMEK İSTİYORUZ”

Süper Lig’de şampiyonluk ihtimallerinin çok azaldığını ifade eden Belözoğlu, “Beklentimizin dışında gelişti. Şampiyonluk şansımız matematiksel olarak devam etse de çok azaldı. Hedefimiz kalan maçlarımızı kazanmak ve üst sıralara çıkmak. En büyük hedefimiz Türkiye Kupası, sezonu iyi bitirmek istiyoruz. Kulubundan tuttuk, kaldırmak istiyoruz” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya