SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu, takımı hazır hale getiriyor

FUTBOL | 07.05.2020 10:43

Fenerbahçe’nin 39 yaşındaki kaptanı Emre Belözoğlu, koronavirüs sürecinin ardından takımının yeniden saha çalışmalarına başladığı için mutlu.

Emre Belözoğlu, takımı hazır hale getiriyor

Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu, koronavirüs sürecinin ardından takımın antrenmanlara başlamasıyla alakalı gündeme dair açıklamalarda bulundu. 39 yaşındaki kaptan Belözoğlu, yaşanan bu sürecin ardından takımın yeniden saha çalışmalarına geri döndüğü için mutlu olduğunu söyledi. Süper Lig’e ve Türkiye Kupası’na takımı hazırlamaya çalıştığını açıklayan kaptan, takıma büyük bir katkı vermek istediğini ifade etti.

“KENDİMİZİ HAZIRLIYORUZ”

Koronavirüs sürecinde evlerinde geçirdiği süre içerisinde hiç boş durmadıklarını açıklayan Emre Belözoğlu, “Teknik heyet bize hangi programı verdiyse, onu uygulamaya koyulduk. Bu süreç içerisinde herkes izolasyon konusunda kurallara uydu. İstenmeyen bir şey olmadı. Şimdiki süreçte daha da dikkatli olmalıyız. Gruplar halinde çalışmalarımızı sürdürüp, kendimizi Süper Lig’e ve Türkiye Kupası’na hazırlıyoruz. Bu güzel takıma ben de büyük bir katkı vermek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya