SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kaptan tepki gösterdi, hoca kenara aldı

FUTBOL | 30.09.2019 12:49

Kaptan tepki gösterdi, hoca kenara aldı

Galataray ile Fenerbahçe maçı geride kalsa tatsız oyun ve karşılaşmada yaşanan bazı olaylar hala hafızalardaki yerini koruyor...

0-0 giden maçın ikinci yarısında; Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, hamlesini yapıp Deniz Türüç'ü oyuna sokmuştu. Yanal'ın bu hamlesi uzun süre sahada kalamadı. İkinci yarıya Isla'nın yerine oyuna giren Deniz Türüç, 90+2'de yerini Tolgay Arslan'a bıraktı.

Kenara gelirken bu karara şaşıran ve sorgulayan başarılı oyuncunun üzüntüsü yüzünden anlaşılırken bu kararın altında yatan sebebin kaptan Emre Belözoğlu olduğu anlaşıldı.

"EMRE DELİYE DÖNDÜ!"

75'te Deniz'in sağ taç çizgisinde kaybettiği top Galatasaray'ın atağına dönüştü. Hızlı hücumu faul yaparak durduran Emre, görüdüğü sarı kartın ardından küplere bindi. Kaptanından azarı yiyen Deniz, hatalar silsilesine devam edince deneyimli çalıştırıcı tarafından kenara alındı.

Karşılaşmanın ardından Ersun Yanal'a Deniz'i oyundan çıkarmasıyla ilgili soruya; "Herhangi bir problem yok. Ufak değişiklikler var. Pozisyon problemi yaşayan bir takımız. Zaman zaman bu değişiklikler olacak. Deniz, Fenerbahçe'ye uyum sağlıyor. Çok iyi gelişiyor... Yoluna devam edecek..." ifadelerini kullanmıştı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya