SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu, yönetime Erol Bulut için rapor sundu!

FUTBOL | 23.03.2021 17:08

Emre Belözoğlu, teknik direktör Erol Bulut ile ilgili Fenerbahçe Yönetimi’ne bir rapor sundu.

Emre Belözoğlu, yönetime Erol Bulut için rapor sundu!

Sezon başında Fenerbahçe Teknik Direktörü olarak göreve başlayan Erol Bulut, beklentilerin altında kaldı ve özellikle son haftalarda sarı-lacivertli taraftarlardan gelen yoğun eleştiri oklarının hedefinde yer aldı. Taraftarlar sosyal medya aracılığı ile Bulut’un istifası için sayısız paylaşım yaptı ve mesaj yayınladı.

EMRE BELÖZOĞLU, FENERBAHÇE YÖNETİMİ’NE BİR RAPOR SUNDU

Takvim’in haberine göre ie; Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Erol Bulut ile ilgili bir rapor hazırladı ve yönetim kuruluna sundu. Raporda da oldukça çarpıcı ifadeler yer aldı.

“FUTBOLCULAR ÜZERİNDE AĞIRLIĞI YOK”

Emre Belözoğlu, raporunda Erol Bulut’un oyuncularla iletişiminin zayıf olduğunu ve takım üzerinde ağırlığının olmadığını belirtti. Belözoğlu, “Özellikle bazı yabancı oyuncular üzerinde ağırlığı yok. Takımla arasında kopukluk var.” ifadelerine de raporda yer verdi.

“SKOR ODAKLI BİR PLANI VAR”

Raporunda Fenerbahçe’nin oyun kalitesi ile ilgili yapılan eleştirilerle paralel bir ifade de kullanan Emre Belözoğlu, “Baskı hissettiği için skor odaklı bir oyun planı belirledi ancak bu durum kadro yapısına ve kulübün gerçeklerine ters geliyor.” diyerek Erol Bulut hakkındaki değerlendirmelerini sarı-lacivertli yönetime iletti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya