SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu’ndan Tahir Karapınar açıklaması

FUTBOL | 10.06.2020 15:33

Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu’ndan, sarı-lacivertlilerle ligin kalan dönemi için anlaşan altyapı sorumlusu Tahir Karapınar’la alakalı açıklamalar geldi.

Emre Belözoğlu’ndan Tahir Karapınar açıklaması

Fenerbahçe’nin tecrübeli kaptanı Emre Belözoğlu, sarı-lacivertlilerin altyapı koordinatörlüğü ve ligin kalan dönemi için getirdiği Tahir Karapınar’la alakalı açıklamalarda bulundu. Hürriyet Gazetesi’ne konuşan 39 yaşındaki kaptan, Karapınar’la alakalı övgü dolu sözler kullandı.

Fenerbahçe’de altyapı koordinatörlüğü görevine getirilen Karapınar’la alakalı konuşan Emre, “Çok güzel bir insandır Tahir Ağabey, benim onu tanımam çok eskiye dayanmaz; 3-4 senedir biliyorum. Ancak buradaki önemli nokta, herkesin Tahir Hoca’yı sevip saymasıdır, bu benim için de böyle. Ben de Tahir Hoca’yı sevip sayarım.

Altyapı tecrübesi, insanlığı ve birikimiyle Dereağzı Tesisleri’nde çok güzel işler yapacaktır Tahir Hoca. Ege-Akdeniz ve Milli Takım oyuncu bölge arama havuzunun da çok geniş olması ayrı bir avantajlardan biri. Seneye düşünüyorduk fakat mevcut Pro Lisans ihtiyacımız ve tecrübesinden A takımda da 8 hafta faydalanma düşüncemizle bu hamleyi öne çektik” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya