SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Emre Belözoğlu'nu 12 milyon euro'ya Inter'e önerdim!"

FUTBOL | 07.03.2021 14:44

FIFA Menajeri Giovanni Becali, Emre Belözoğlu'nun Galatasaray'dan Inter'e transferiyle ilgili yıllar sonra çok önemli bir itirafta bulundu.

"Emre Belözoğlu'nu 12 milyon euro'ya Inter'e önerdim!"

Steaua Bükreş'ten devre arasında 13 milyon euro karşılığında ayrılarak Parma'nın yolunu tutan Dennis Man'ın eski playboy mankeni olan menajeri Anamaria Prodan'dan ayrılmak istediği ve meselenin yargıya taşınacağı iddia ediliyordu. FIFA Menajeri Giovanni Becali ise konuyla ilgili olarak Digi Sport kanalına yaptığı yorumda kendisinin de geçmişte Emre Belözoğlu ile benzer bir problem yaşadığını söyledi.

Rumen iş adamı, Fenerbahçe'nin şu anki sportif direktörüyle Galatasaray'dan Inter'e transfer olduğu dönemde mahkemelik olduklarını hatırlatırken şunları kaydetti:

"Haklı olduğunu bilen bir menajer mahkemeye gittiği zaman kimseye konuşmaz. Mesela ben haklıysam endişelenmem. Emre Belözoğlu 17 yaşındayken ben de buna benzer bir olayla karşılaştım. Sözleşmesinin bitmesine bir yıl varken onu Inter'e önermiştim. Galatasaray'ın ondan 10-12 milyon euro kazanmasını istiyordum ve Inter'in gözlemcilerini aradım.

Sonrasında Emre yanıma gelip 'Giovanni, sözleşmemi ücretsiz feshetmek istiyorum.' dedi. Ben de böyle bir durumda kendisini dava edeceğimi söyledim. Onun için para harcamıştım ve karşılığında bir şeyler kazanmalıydım. Milano'da yargı sürecini başlattım ve hakim beni haklı buldu. Emre bana 24 bin 700 dolar ödemek zorunda kaldı. Uçak, otel ve seyahat masraflarının tamamını mahkemeye sunmuştum."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya