SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu'nun Şenol Güneş'e ilettiği liste belli oldu!

Şenol Güneş'in Avrupa Şampiyonası sonrası Milli Takım'da ekibine almak istediği Emre Belözoğlu'nun beraber getirmek istediği 7 kişinin ismi ortaya çıktı.

Emre Belözoğlu'nun Şenol Güneş'e ilettiği liste belli oldu!

Euro 2020'de sıfır puanla dönülmesinin ardından ekibine takviye yapmak isteyen dönemin teknik direk direktörü Şenol Güneş, Emre Belözoğlu'na teklifte bulunmuş ama birliktelik gerçekleşmemişti. Bunun da nedeni Belözoğlu'nun 7 kişilik bir ekiple Ay-Yıldızlı takıma gitmek istemesiydi.

Emre Belözoğlu, Şenol Güneş'e 7 isim önerdi

Ajansspor'da yer alan habere göre; Belözoğlu, Güneş ile yaptığı görüşmede kendisiyle birlikte milli ekibe Turgay Atay, Altay Dağdelen, Beri Pardo, Mustafa Özdemir ve Carlos Cascallana'yı getirmek istedi. Aslında Belözoğlu, 7 kişiyle gelmek istiyordu ama sunduğu ilk listeye Dolu Arslan'ı eklemedi.

Önerilen isimler ne iş yapıyor?

Belözoğlu'nun listesindeki UEFA Pro Lisanslı antrenör Turgay Altay, tam 12 yıl boyunca Aykut Kocaman ile çalıştıktan sonra bu yıl yollarını ayırmıştı. Kaleci antrenörü olarak düşünülen Altay Dağdelen de Fenerbahçe'de 90'larda futbol oynamıştı. Dağdelen, Trabzonspor'da kaleci antrenörlüğü yaptı. Analist Beri Pardo, Fenerbahçe'yi kısa bir süre çalıştıran Phillip Cocu'nun ekibinde yer almıştı. Mustafa Ödemir ise futbol istatastiki verileri sunan OPTA'nün Türkiye temsilcilerinden.

İspanyol kondisyoner Carlos Cascallana, 2008'de Fenerbahçe'yi çalıştıran Luis Aragones'in, 2010'daysa Beşiktaş'ta Bernd Schuster'in ekibinde yer almıştı. Emre Belözoğlu'nun daha sonra ekibe eklemek istediği bir diğer isim de atletik performans uzmanı Dolu Arslan'dı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya