SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Emre Bol'dan Cisse ve Vedat Muriqi açıklaması!

FUTBOL | 18.08.2020 19:00

İkili Mücadele programında konuşan yorumcumuz Emre Bol, Beşiktaş'ın ve Fenerbahçe'nin gündeminde olan transferleri değerlendirdi.

Emre Bol'dan Cisse ve Vedat Muriqi açıklaması!

Neslihan Ablay'ın sunumunda; Asist Analiz yorumcuları Emre Bol ve Evren Turhan'ın konuk olduğu İkili Mücadele programı, yine gündemi belirledi. Canlı yayında transfer bombasını patlatan Bol, Papiss Cisse'nin Beşiktaş'la işi bitirdiğini açıklarken; Vedat Muriqi-Lazio flörtüne de değindi.

"HAYIRLI OLSUN"

Beşiktaş'ın golcü transferi gündemine dair konuşan Emre Bol, "Papiss Cisse, Beşiktaş'ta. Çok net, kesin. Hayırlı uğurlu olsun. Beşiktaş'ın ilgilendiği birkaç tane daha forvet oyuncusu var. Balotelli defteri tamamen kapanmadı. Bunu herkes bilsin. Sergen Yalçın'ın istemediği doğru. Hoca, net adam istiyor. Oynayacağı maç sayısı belli olan daha profesyonel isimleri istiyor. Bu bağlamda; bazı isimler var masada. Bir isimle ciddi şekilde ilerleme kaydedildi. O isim olmazsa B planı Balotelli" ifadelerini kullandı.

"VEDAT, LAZIO'YA 'KULÜBÜMLE ANLAŞIN' DEMİŞ"

Vedat Muriqi & Lazio transferindeki flaş detayı açıklayan Bol, "Vedat, 16+2 milyon Euro'ya Lazio'ya satıldı. Bugün, yarın açıklaması yapılır. 20 beklentisi vardı ama o rakam bir oraya gelemedi. Yeni bir şey öğrendim. Lazio, pazarlık uzayınca; Vedat'la bir araya gelmişler. Oyuncuya, 'Gel bu işi aramızda halledelim' demişler. Çıkış maddesi aramışlar. Vedat Muriqi bunu kesinlikle reddetmiş. Vedat, 'Önce kulübümle görüşün' demiş. Net duruş sergilemiş. Bu duruşundan dolayı Vedat'ı tebrik ediyorum. Hakikaten delikanlı çocukmuş. Alengir yaparak gidebilirdi belki de. Lazio yönetiminin böyle bir teklifte bulunması, sözleşmede bir açık olduğunu gösteriyor esasında. Muriqi, bu açığı Lazio'nun kullanmasına izin vermemiş. Vedat, 2 - 2.5 milyon Euro bir şey kazanacak. Bu duruşundan dolayı Fenerbahçe seni asla unutmaz Vedat" açıklamalarında bulundu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya