SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Emre Bol ve Evren Turhan, olası bir play-off sistemini değerlendirdi

FUTBOL | 24.03.2020 18:50

Asist Analiz yorumcularından Emre Bol ve Evren Turhan, Süper Lig’e gelebilecek olası bir play-off sistemini, İkili Mücadele programında değerlendirdi.

Emre Bol ve Evren Turhan, olası bir play-off sistemini değerlendirdi

Asist Analiz yorumcularından Emre Bol ve Evren Turhan, koronavirüs nedeniyle belirsiz bir süre ertelenen Süper Lig’e önümüzdeki günlerde getirilebilecek alternatifleri değerlendirdi. Ekranların sevilen ikilisi, olası bir play-off sistemi üzerine İkili Mücadele programında düşüncelerini aktardı.

EVREN TURHAN: “PLAY-OFF İMKANSIZ”

İkili Mücadele programında liglerin önümüzdeki günlerdeki durumuyla alakalı konuşan Evren Turhan, “Bu 2 haftalık süre çok önemli. Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim’in son durumundan sonra farklı düşünüyorum artık. Biraz toparlanma konusunda olumluydum ama şimdi farklı düşünüyorum. Play-off sistemi imkansız. Böyle bir şey olacağını düşünmüyorum. 8 maç kaldı zaten. Çarşamba-Pazar oynatır bitirirsin ligi. 1 ayda biter lig. O 8 maç oynanacak. Hayat o kadar önemliymiş ki, bütün her şey elimizden alındı. Şu anda değerini anlıyoruz. Buradan büyük dersler çıkarmamız lazım.” ifadelerini kullandı.

EMRE BOL: “FENERBAHÇE BİLE PLAY-OFF’A GİRER. PLAY-OFF’A 7. TAKIMA KADAR ALACAKSAN LİGİ OYNAT ZATEN”

Asist Analiz ekranlarına olası bir play-off sistemini değerlendiren Emre Bol, “Masada çok farklı seçenekler var. Play-off oynansın diyen, ligi tescil edelim alternatifleri var. Bu alternatiflerin hepsine karşıyım. Play-off sisteminde matematiksel olarak şampiyonluk şansı olan her takımı alman lazım. Fenerbahçe’nin bile şansı var şuanda. 7. olan takımı bile alacaksan play-off’a ligi oynat daha iyi. Ligi böyle tescil edemezsin. Haksızlık olur.” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya