SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Emre Bol: Yayıncı kuruluştan TFF'ye baskı var!

FUTBOL | 10.05.2020 16:37

AsistAnaliz yorumcusu Emre Bol, yayıncı kuruluşun TFF’ye liglerin başlaması yönünde baskı yaptığını söyledi.

Emre Bol: Yayıncı kuruluştan TFF'ye baskı var!

Geçtiğimiz günlerde TFF Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig’in haziran ortasında geri başlayacağını ifade etmişti. Süper Lig’in haziran ortasında başlamasının nedenini AsistAnaliz ekranlarında yorumcumuz Emre Bol açıkladı.

“YAYINCI KURULUŞTAN TFF’YE BASKI VAR!”       

Emre Bol, Süper Lig’in başlamasıyla ilgili olarak, “Ben duyduklarımdan sonra şoke oldum. Bizim futbolumuzu TFF filan yönetmiyor arkadaş. Bizim futbolumuzu bugün itibariyle yayıncı kuruluş beIN Sports yönetiyor! Yayıncı kuruluşun liglerin başlamasıyla ilgili olarak çok büyük bir baskısı var! Esasıyla bu baskıyı yapanın Katarlılar’ın ve beIN Sports’un yaptığını öğrendim. Kulüpler para kazanmak için tabii ki oynamak ister ama kulüplerin TFF’ye bir isteği olmuş. Demişler ki, ‘Bu lig 20 gün içerisinde bitirebilir’ ama yayıncı kuruluş bunu reddetmiş. Çok büyük para yatırdıklarını ve bunun karşılığını almak istediklerini söylemişler. Hafta hafta ligin oynanmasını istemişler.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya