SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Emre Bol'dan flaş Hasan Ali Kaldırım açıklaması!

FUTBOL | 03.06.2020 11:29

Asist Analiz yorumcusu Emre Bol, İkili Mücadele programında sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım'ı konuştu.

Emre Bol'dan flaş Hasan Ali Kaldırım açıklaması!

AsistAnaliz yorumcusu Emre Bol, İkili Mücadele programında Fenerbahçe'yle sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Hasan Ali Kaldırım'ın son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Milli sol beke Fenerbahçe'nin ihtiyacı olduğunu söyleyen Emre Bol, flaş gibi bir iddia da daha bulundu. İkili Mücadele programında konuşan Bol, "Fenerbahçe yönetimine şunu söylemek istiyorum, 2 tane sol bek alırsanız; Hasan Ali Kaldırım'la yolları ayırabilirsiniz. 2 tane transfer yapmadan Hasan Ali'yle yolları ayırırsanız iş abesleşir. Fenerbahçe taraftarına bu çocuk ne yaptı? İyi bir çalışan, aile babası, kaptanlığa kadar yükselmiş. Magazin'e düşmemiş, hakkında olumsuz bir şey söylenmemiş bir futbolcu. Kötü bir algı var yine mi Hasan Ali'ye kaldık diye.

Çok üst düzey bir futbolcu değil ama elinden geleni sahaya yansıtan bir futbolcudur. Dün Hasan Ali'yle alakalı bazı telefon görüşmeleri yaptım. Bu görüşmelerde 'Hasan Ali'ye teklif geldi mi?' diye sordum. Biraz araştırma yaptım, Sayın Ali Koç'un Hasan Ali'nin menajerinin Galatasaray'la kendilerine haber vermeden görüştüğü için bir kızgınlığı olduğunu öğrendim. Hasan Ali'nin ve Fenerbahçe'nin haberi yokken, menajer Galatasaray'la bir görüşme yapmış" dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya