SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Çolak, F. Karagümrük'te geçici olarak kadro dışı bırakıldı!

FUTBOL | 31.03.2021 14:01

Fatih Karagümrük, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışında gönlünün Galatasaray'dan yana olduğunu belirten Emre Çolak'ın geçici olarak kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

Emre Çolak, F. Karagümrük'te geçici olarak kadro dışı bırakıldı!

Süper Lig'de mücadele eden Fatih Karagümrük tarafından Emre Çolak ile ilgili açıklama yapıldı. 29 yaşındaki orta saha oyuncusunun geçici olarak kadro dışı bırakıldığı kaydedilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:"Futbolcumuz Emre Çolak'ın bir röportaj sırasında yaptığı açıklamalar kulübümüzce dikkatle incelenmiş ve her ne kadar anılan futbolcumuzun açıklamalarının kötü niyet içermediği ve kamuoyunda yankı uyandırdığı şekilde futbolcumuzun olası bir görevlendirme halinde gönül verdiğini belirttiği kulüp lehine herhangi bir girişimde bulunmayacağı kanısına varılmış olmakla birlikte, bahsi geçen açıklamaların köklü bir tarihe sahip kulübümüzün değerleri ve ilkeleri ile bağdaşmadığı da izahtan varestedir. Bu sebeple, anılan futbolcumuzun konu hakkında savunması talep edilmiş ve kulüp içi disiplin sürecinin sonlanmasına kadar geçici olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir."

Resim

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya