SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Kocadağ: Dorukhan sadece bizde oynamak istiyor!

FUTBOL | 16.12.2020 19:27

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Dorukhan Toköz’ün sözleşmesi, hakem kararları ve karantina sürelerinin değişmesi gibi konularda açıklamalarda bulundu.

Emre Kocadağ: Dorukhan sadece bizde oynamak istiyor!

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, TRT Spor yayınına katıldı ve gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

“HAKEM ATAMALARINDA SIKINTI VAR”

Emre Kocadağ, “Sezon başından bu yana ve özellikle son 3 haftada yapılan hakem atamalarına bir bakın. VAR da bu hatalarda uyarmıyor. Gaziantep, Antalya, Kasımpaşa Alanyaspor ve Fernerbahçe maçlarında neden VAR neden hakemleri uyarmadı? Fenerbahçe ve Alanya maçlarında hatalı karar verilen en az 2-3 net pozisyon var.” açıklamaları ile hakem ve VAR kararlarından dolayı rahatsız olduklarını ifade etti.

“SERGEN HOCAYI HAKLI GÖRÜYORUZ”

Alanyaspor maçındaki tepkileri nedeni ile PFDK’ya sevk edilen Sergen Yalçın ile ilgili de konuşan Kocadağ, “Hocamızın çıkışına tepkiler oldu fakat biz kendimizi haklı görüyoruz. Hocamız hakaret etmedi. Eleştiri yaptı ve PFDK’ya sevk edildi fakat ben buradan ceza beklemiyorum ifadelerini kullandı.

Emre Kocadağ, TFF tarafından karantina sürelerinin azaltılmasıyla ilgili ise “Biz önceden bunu talep etmiştik. 20-25 gün önce bu talebimizi reddettiler. Bugün doğru karara vardılar fakat bizim istediğimiz zaman yapılmayıp şimdi gerçekleştirilmesi manidar oldu.” açıklamalarını yaptı.

“DORUKHAN TÜRKİYE’DE SADECE BİZDE OYNAMAK İSTİYOR”

Kocadağ, adı zaman zaman Fenerbahçe ile de anılan Dorukhan Toköz ile ilgili ise şunları söyledi: “Dorukhan’a teklifimizi yaptık ve beklemeye geçtik. Dorukhan da Türkiye'de Beşiktaş'tan başka bir takımda oynamak istemiyor.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya