SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Mor günah çıkardı!

FUTBOL | 17.09.2020 12:11

Celta Vigo'da forma giyen milli futbolcu Emre Mor'dan itiraf niteliğinde açıklamalar geldi.

Emre Mor günah çıkardı!

Celta Vigo'da sezon öncesi gösterdiği performansla eski günlerine dönüş sinyali veren milli futbolcu Emre Mor, kulübünün resmi yayın organı CeltaMedia'yla gerçekleştirdiği röportajda adeta günah çıkardı. Geçtiğimiz sezonu Galatasaray ve Olympiakos'ta kiralık olarak geçiren genç yıldız, son zamanlardaki değişimiyle ilgili olarak şunları kaydetti:

"Celta Vigo'ya geri dönmek benim seçimimdi. Taraftarlara ve kulübe kanıtlamam gereken bazı şeylerin olduğunu hissettim. Şu anda daha olgunum çünkü çok şey öğrendim. Takım için her şeyimi vermeye hazırım. Baskıya değil de ayaklarınızla neler yapabileceğinize odaklandığınızda geriye kalan her şey kendiliğinden geliyor.

Takıma döndüğümde öncelikli hedefim, arkadaşlarımla bozulan ilişkilerimi yeniden inşa etmek ve hocamın bana inanmasını sağlamaktı. Celta'da olacağım süre boyunca yapacağım şey bu. Bu noktada bana inanabilirsiniz. Her zaman sahada %100'ümü vereceğim. Size 20 gol atacağımı söylemiyorum. Çünkü bunu asla bilemezsiniz ama en iyi performansımı göstereceğime emin olabilirsiniz."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya