SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'En güzel şampiyonluklar henüz yaşamadıklarımızdır'

FUTBOL | 09.09.2019 12:16

'En güzel şampiyonluklar henüz yaşamadıklarımızdır'

Ataşehir'deki Fenerbahçe Koleji'nde yeni eğitim yılı için tören düzenlendi. 

Fenerbahçe Koleji'ndeki törene sarı lacivertlilerin Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, İdari Menajer Volkan Ballı, teknik direktör Ersun Yanal, antrenör Volkan Demirel, futbolcular Adil Rami ve Harun Tekin katıldı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, çok heyecanlı olduğunu belirterek,

""Sahaya çıkmaktan daha heyecanlıyım burada. Bir ülkenin geleceğiyle buluşmak heyecan verici. Bu geleceğin kendisi olan çocuklarımız Fenerbahçe arması altında eğitim görüyorsa heyecanlanmamak mümkün değil. Eğitime, çağdaş yaşama olması gereken katkısını kulüp tüzüğüne taşıyan bir camianın üyesiyim. Bu eğitim ve çağdaş yaşam tasarılarını Mustafa Kemal ilkeleri üzerine ve anayasasına koyan topluluğun üyesiyim. Cehaletin toplumları nasıl yerinde saydırdığını hepimiz biliyoruz. Bu yüzden sizler çok önemlisiniz. Bu ülke ve cumhuriyet kadar önemlisiniz. Ne zaman nerede olursanız olun tıpkı kulübüm, başkanım ve camiam gibi ben de yanınızda olacağım"

ifadelerini kullandı.

Yanal konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

" En güzel söz size söylenmeyen sözdür. En güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımızdır. En güzel şampiyonluklarımız henüz kazanmadıklarımızdır" 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya