SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Erdal Torunoğulları: Elimiz kolumuz bağlı

FUTBOL | 22.07.2020 10:25

Beşiktaş’ta transferden sorumlu yönetici olan Erdal Torunoğulları, yapılacak olan takviyeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Erdal Torunoğulları: Elimiz kolumuz bağlı

Beşiktaş’ta transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, Sergen Yalçın’ın Fenerbahçe derbisinden sonra yaptığı ‘8 veya 10 yeni oyuncunun mutlaka aramıza katılması gerekiyor’ açıklamalarına yanıt verdi.

“SERGEN HOCA HAKLI”

Milliyet’e konuşan Torunoğulları, “Sergen hoca haklı. Eksiklerimizi, artılarımızı biliyoruz. Dersimize çalıştık. Hocamızın sözlerine itirazımız yok. Ancak; takımda yer alan futbolcuların yüzde 95’inin 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Bu tarihe kadar elimiz kolumuz bağlı… Bir de limit konusunda belirsizlik sürüyor.” ifadelerini kullandı.

“BOŞ DURMUYORUZ, ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR…”

Transfer çalışmalarının sürdüğünü söyleyen siyah-beyazlıların yöneticisi, “2 hafta sonra transfer dönemi başlıyor. Ancak dediğim gibi önümüzü tam olarak göremiyoruz. Buna rağmen boş durmuyoruz, transfer çalışmalarına devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya