SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Erdal Torunoğulları’ndan transfer açıklaması

FUTBOL | 09.06.2020 10:31

Beşiktaş’ın futboldan ve transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, transferle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdal Torunoğulları’ndan transfer açıklaması

Koronavirüs nedeniyle 2.5 aydır Hollanda’da bulunan Beşiktaş'ın transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, normalleşme sürecinin başlamasıyla beraber karayoluyla Türkiye’ye döndü. Torunoğulları, Türkiye’ye döner dönmez; Kapıkule Sınır Kapısı’nda açıklamalarda bulundu.

“KONUŞUP, BAKACAĞIZ”

Beşiktaş’ta sözleşmesi bitecek olan oyuncuların durumunu değerlendiren transferden sorumlu yönetici, “Tabii ki bizim sözleşme yapmak, yenilemek istediğimiz oyuncularımız da var. Bunların başında Gökhan, Caner ve Atiba geliyor. İnşallah bir noktada anlaşırız. Onlar da artık Beşiktaş'ın bu süreçteki kaybını, özellikle bu virüs sürecinde takımın çok kaybı oldu, onları da göz önünde bulundurarak bir anlaşma yapmış oluruz inşallah. Gökhan, Caner ve Atiba'nın da sözleşmesi sona eriyor. Son durumda başkan mutlaka görüşmeler yapmıştır. Ben son 2,5 aydır Türkiye'de değildim ama arkadaşlarla sürekli iletişim halindeyiz. Sayın başkanımızla da günlük kontak halindeyiz. Konuşacağız, bakacağız. İnşallah Beşiktaş'ta kalmalarını sağlarız.” ifadelerini kullandı.

“GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ HEM YABANCI HEM YERLİ KALECİLER VAR”

Zoet ve Leroy Fer’in transfer iddiaları hakkında da konuşan Torunoğulları, “Ben uzun süre Hollanda'da kaldığım için bu isimler gündeme geliyor herhalde. Tabii bir kaleciye ihtiyacımız var, bu bir gerçek. Üst düzey bir kaleci almamız gerekiyor. Diğer oyunculara bakacağız. Belki Zoet de o listede olabilir. Çünkü birçok kaleci adayımız vardı. İnşallah bir tanesiyle ortak noktada buluşuruz. Görüştüğümüz hem yabancı hem de yerli kaleciler var.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya