SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ergin Ataman: Galatasaray başkanlığı neden olmasın?

FUTBOL | 27.09.2021 10:36

Anadolu Efes Başantrenörü ve aynı zamanda Galatasaray Kongre Üyesi olan Ergin Ataman’dan başkanlık açıklaması…

Ergin Ataman: Galatasaray başkanlığı neden olmasın?

Anadolu Efes Başantrenörü ve aynı zamanda Galatasaray Kongre Üyesi olan Ergin Ataman’dan başkanlık açıklaması… Sabah TV’ye konuk olan Ataman, Galatasaray’da başkan olup olmayacağı yönündeki soruya yanıt verdi.

İşte Ataman’ın o sözleri:

Ben beş senedir Galatasaray kongre üyesiyim, Galatasaray şampiyon olduğu zaman sağ olsunlar bana bunu lütfettiler. Avrupa'da başarıyı yakalamış, kendine güvenen, eğitim hayatında başarılı olan ve bir takım önemli liderlik özellikleri olan, iş hayatını bilen biri olarak zamanı geldiği zaman, profesyonel antrenörlük hayatımı bıraktığım zaman ben de Türk sporuna yönetici bazından hizmet etmek isterim.

Yönetici bazında hizmet ettiğim zaman da tabii ki en tepeyi hedeflerim. Bir Galatasaraylı ve kongre üyesi olarak da Galatasaray başkanlığı neden olmasın? Ama öncelikle profesyonel basketbol antrenörlüğü kariyerimde yapmam gereken işler var. Onlara devam edip inşallah Galatasaray başkanlığına soyunduğumda belki iki-üç tane Avrupa şampiyonluğu, belki milli takımlarda madalya, belki de bir NBA takımı koçluğuyla o unvana o zaman gelirim.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya