SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Erling Haaland: En sevdiğim yemek kebaplı pizza

FUTBOL | 26.04.2020 19:39

Bundesliga’da Borussia Dortmund forması giyen Erling Braut Haaland, karantina günlerinden bahsederken; en sevdiği yemeği itiraf etti.

Erling Haaland: En sevdiğim yemek kebaplı pizza

Avrupa’nın en önemli genç yıldızlarından Erling Braut Haaland, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Karantina günlerinde neler yaptığından bahseden Norveçli golcü, en sevdiği yemeği itiraf etti.

HAALAND: “EN SEVDİĞİM YEMEK, KEBAPLI PİZZA”

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Haaland, “Boş zamanlarımda arkadaşlarımla FIFA oynuyoruz. Video oyunuyla vakit geçirmeye çalışıyoruz. Evimde sıklıkla meditasyon ve spor yapıyorum. En sevdiğim yemek, kebaplı pizza” ifadelerini kullandı.

ANTONIO CASSANO: “O TAM BİR HAYVAN”

Eski İtalyan futbolcu Antonio Cassano, Erling Haaland hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Haaland’ı Salzburg’da oynadığı dönem Juventus’a önerdiğini söyleyen Cassano, “Zaten onlar da onu izliyormuş. Haaland takımını çok yukarıda tutuyor, gol atıyor. İki ayağı da iyi. Kimseden korkmuyor, tam bir hayvan” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya