SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Erol Bulut Fenerbahçe'ye mesaj mı gönderdi?

FUTBOL | 05.06.2020 12:12

Alanyaspor'un teknik direktörü Erol Bulut, daha önce yaptığı Fenerbahçe söylemlerine dair açıklık getirdi. Bulut, kendisine gelen teklifleri değerlendireceğini de ekledi.

Erol Bulut Fenerbahçe'ye mesaj mı gönderdi?

Fenerbahçe’de teknik direktör arayışları devam ederken; öne çıkan iki isim bulunuyor. Nenad Bjelica ve Erol Bulut arasında mekik dokuyan sarı-lacivertliler; Hırvat teknik adamla para konusunda anlaşamayınca ibrenin Erol Bulut’a döndüğüne dair iddialar gündeme geldi.

Alanyaspor’da başarılı bir performans sergileyen Erol Bulut, kendisine sorulan Fenerbahçe iddialarına hep kaçamak yanıtlar vererek, okları her seferinde üzerine çekiyordu.

Bu kez DHA’a konuşan başarılı hoca, daha önce söylediği “Fenerbahçe ne istediğine, nasıl bir planlama yaptığına yönetimleri karar verecek” şeklindeki beyanına da açıklık getirdi.

“Fenerbahçe’ye mesaj mı verdi?”

Bulut, “Her kulüp kendince planlama yapması lazım. Bu Fenerbahçe olur, Trabzonspor veya başka bir takım… Tabii ki yeni teknik direktörüyle gelecek futbolcular, gidecek futbolcular için planlamanın zamanında yapılması gerekiyor. Ben de planlamaların erken yapılmasından yanayım” ifadelerini kullanırken; Fenerbahçe’ye mesaj mı gönderiyor, dedikoduları da gündeme geldi.

“Kariyer planlamamda…”

Gelen teklifleri değerlendireceğini söyleyen Bulut, “Yapılan teklifleri en doğru şekilde değerlendirmeyi düşünüyorum. Kariyer planlamamda önemli bir rol oynayacak” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya