SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Erol Bulut, Fenerbahçe'deki mesaisine başladı!

FUTBOL | 08.08.2020 18:41

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut, bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde basına açık gerçekleştirilen antrenmanda ilk mesaisine başladı.

Erol Bulut, Fenerbahçe'deki mesaisine başladı!

Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Erol Bulut'la ilk idmanını gerçekleştirdi. Basına açık bir şekilde gerçekleştirilen idmanda, sarı-lacivertlilerin çiçeği burnunda teknik direktörü açıklamalarda bulundu. Mikrofonlara kısaca konuşan Bulut, "Herkese hayırlı bir sezon diliyorum. Önümüzdeki günlerde zaten görüşeceğiz. Sosyal mesafeye dikkat edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Antrenman sonunda takımı toplayan ve saha için görüşmesi yapan Bulut, "Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz. Bugünden itibaren birlikte çok zaman geçireceğiz. BEN kelimesini bundan sonra kullanmayacağız, 'biz' olacağız. Biz olduğumuz sürece başarılı oluruz. Saygı ve disiplin benim için çok önemli. Hepimiz birbirimize,buradaki profesyonellere ve personele saygılı olacak. Futboldan para kazanıyoruz,futbolun tüm unsurlarına ve tabi ki Fenerbahçemize saygı duyacağız. Bol toplantılarımız olacak, toplu ve bire bir görüşmelerle birbirimizden beklentilerimizi ortaya koyup maksimum verim için çalışacağız. Hepinize başarılar ile dolu bir sezon diliyorum." dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya