SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Erol Bulut, şampiyonluk 11'ini belirliyor!

FUTBOL | 06.10.2020 11:24

Kadrosuna kattığı isimlerle dikkat çeken Fenerbahçe'de Erol Bulut, şampiyonluk 11'ini belirliyor!

Erol Bulut, şampiyonluk 11'ini belirliyor!

Transfer dönemine damga vuran Fenerbahçe, yaptığı takviyelerle oldukça geniş bir kadroya sahip oldu. Geçtiğimiz senelerde dönem dönem kadro derinliği konusunda problemler yaşayan sarı-lacivertliler; bu kez işi sıkı tuttu.

Ali Koç’un başkan olmasıyla birlikte ilk sene 6. sonraki sene de 7. olan Fenerbahçe, aynı hataları tekrarlamayacak gibi gözüküyor. Takımın başına Erol Bulut’u getiren Kanarya, şampiyon olmayı ne kadar istediğini transfer döneminde kadrosuna kattığı oyuncularla da göstermiş oldu.

Sarı-lacivertlilerin kadrosuna kattığı isimler şu şekilde:

Marcel Tisserand, Nazım Sangare, Dimitrios Pelkas, Mauricio Lemos, İsmail Yüksek, Filip Novak, Diego Perotti, Mert Hakan Yandaş, Papiss Cisse, Caner Erkin, Enner Valencia, Mame Thiam, Jose Sosa, Sinan Gümüş, Gökhan Gönül, Barış Sungur, Mbwana Samatta, Kemal Ademi.

Kadrosunu yeni oyuncularla donatan Fenerbahçe’de Erol Bulut, ilk 11 çıkarmakta epey zorlanacak. İşte Erol Bulut’un şampiyonluk 11’i…

İlk 11: Altay Bayındır; Gökhan Gönül, Mauricio Lemos, Marcel Tisserand, Caner Erkin; Gustavo, Sosa, Pelkas; Diego Perotti, Valencia; Samatta.

Alternatif 11: Harun Tekin, Nazım Sangare, Serdar Aziz, Sadık Çiftpınar, Filip Novak; Tolga, Ozan, Mert Hakan; Sinan Gümüş, Ferdi; Cisse.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya