SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Erol Bulut: Üstümüzde baskı oluşturmaya çalışıyorlar!

FUTBOL | 10.12.2020 19:24

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, basın mensupları ile bir araya gelerek gündemdeki konulara ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erol Bulut: Üstümüzde baskı oluşturmaya çalışıyorlar!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, basın mensupları ile bir araya geldi. Tecrübeli çalıştırıcı, özellikle kendisine ve takımına karşı yapılan eleştirilere cevap verdi.

Erol Bulut, “Yeni bir takım kurduk. Takım bu kadar yeni olmasa 3-4 puan daha fazla alabilirdik. Yine de kötü durumda olduğumuzu düşünmüyorum. Biz bahane aramıyoruz. Eğer maça 11 kişi çıkıyorsak sorun yok demektir.” diyerek yeni bir oyuncu grubuyla çalıştıklarına dikkat çekti.

Tecrübeli çalıştırıcı, oyun felsefesi olmadığına yönelik yapılan eleştirilere ise şu cevabı verdi: “Premier Lig şampiyonu olan teknik adamı buradan gönderdiler, onun da mı felsefesi yoktu? Burada mı kötü hoca oldu? Manchester City ile şampiyon olan hoca Galatasaray'dan gönderilmedi mi? Aragones bile Türkiye'de başarılı olamadı.

“BENİM 3-4 AYRI PLANIM VARDIR”

“Futbolcularımıza baskı oluşturmaya çalışıyorlar. 'Fenerbahçe'nin sistemi yok' diyorlar. Bunu söyleyenler futboldan ne kadar anlıyor? Benim her zaman planım vardır. Hatta bir tane değil, 3-4 planım vardır.” sözlerini de dile getiren Bulut, eleştirilerin yersiz ve tutarsız olduğunu da ifade etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya