SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Erol Bulut: Yurt içi ve yurt dışı teklifler var...

FUTBOL | 01.06.2020 17:35

Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, TFF'nin Tam Saha dergisine konuştu. Bulut, kendisine teklifler olduğunu söyledi.

Erol Bulut: Yurt içi ve yurt dışı teklifler var...

TFF’nin Tam Saha dergisine konuşan Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut, önemli açıklamalarda bulundu. Bulut, yurt içi ve yurt dışından teklifler aldığını söyledi.

“TEKLİFLER VAR…”

Adı Fenerbahçe’yle gündemde olan başarılı teknik adam, “Yeşil sahalardan ayrılmak istemeyen bir karakterim var. Futbolcuların nasıl bir hedefi varsa, teknik adamların da var. Benim hedeflerim arasında; en üst seviyede hocalık yapabilmek ve kupalar kazanabilmek var. Bunun için ekibimle birlikte elimden geleni yapıyorum. Bugüne kadar iyi gittik. Yurt içi ve yurt dışından teklifler var. Sezon sonunda Alanyaspor’la olan sözleşmem sona erecek. Gelecek olan teklifleri değerlendireceğim.” ifadelerini kullandı.

“ABDULLAH AVCI’YA TEŞEKKÜRLER…”

Abdullah Avcı’nın kariyerinde önemli bir yer edindiğini söyleyen Erol Bulut, “Futbolda elde ettiğim deneyimler ile birlikte çalıştığım teknik adamlardan da her zaman bir şeyler kaptım. Kendi sistemimizi yavaş yavaş kafanızda kurmaya çalışıyorsunuz. Başakşehir’de Abdullah Avcı’nın vizyonunu gördüm ve ona kendi vizyonlarımı anlattım. Abdullah hocaya her zaman teşekkürlerimi sunuyorum. Bana güvendiği ve takımın antrenmanlarını bana bıraktığı zamanlar da oldu. Ben kendimi o süreçte çok iyi geliştirdim ve şimdiki duruma geldik.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya