SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bulut: Kısıtlama ile altyapıdan iyi oyuncu çıkmaz.

FUTBOL | 28.06.2021 08:30

Erol Bulut, yeni sezon öncesi basının karşısına geçti. Bulut, takımın istikrarını koruyacaklarını söylerken; yabancı sınırlamasıyla ilgili açıklama yapmayı da ihmal etmedi.

Bulut: Kısıtlama ile altyapıdan iyi oyuncu çıkmaz.

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, yeni sezon öncesi basının karşısına geçti. Bulut, takımın istikrarını koruyacaklarını söylerken; yabancı sınırlamasıyla ilgili açıklama yapmayı da ihmal etmedi.

Bulut, Gaziantep'te olmaktan mutluluk duyduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

"Kulübün hedeflerini biliyorum. Bu sene hedefimiz üst sıralarda yer alabilmek. En iyisini yapmaya çalışacağız. Bunun futbolcu, yönetim ve medyamızla birlikte olması gerekiyor. Ben değil, biz olarak yola çıkıp sonuna kadar götüreceğiz. Büyük bir kulüpten ayrıldığımda hedefi olan bir kulübe gitmek istedim. 2 sene önce de yine Gaziantep ile görüşmüştüm. Son 2 senedir, Gaziantep ilk 10 içerisinde yer alan bir takım. Şu an hem Avrupa hem de Türkiye'de transferle ilgili hareket yok. Takıma bakacağız analiz ediyoruz. Eksiklerimizi yönetimimize sunacağız. Doğru kişileri yan yana getirip oynatmak istiyoruz."

SERBEST OLMALI!

Bulut, yabancı futbolcu sınırlamasıyla ilgili soruya ise "Yabancı sayısı serbest olmalıdır. Kısıtlama ile altyapıdan iyi oyuncu çıkmaz. 14 yabancı serbestken daha çok yurt dışına oyuncu gönderdik. Bu kulüpte hak eden oynayacak." şeklinde cevap verdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya