SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yanal ertelenen toplantı için tarihi açıkladı

FUTBOL | 29.12.2019 22:09

Yanal ertelenen toplantı için tarihi açıkladı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Çaykur Rizispor deplasmanında skora oynadıklarını ve bunu başardıklarını belirtirken hafta içinde yapacağını söylemesine rağmen gerçekleşmeyen basın toplantısı için de tarih verdi. TEcrübeli teknik adam Rize zaferi sonrasında şu değerlendirmeleri yaptı: 

'İLK VE SON MAÇLARI OYNAMAK ZORDUR KOLAY BİR GECE OLMADI'

"İlk ve son maçları oynamak zordur. Kolay bir gece olmadı. İstediğimiz oyunu rakibe kabul ettirsek de pozisyon zenginliği olmadı. Bugün skora oynadık ve bunu aldık.

Oyunun birçok yönünü iyi oynayan takımız. Kaybettiğimizde de iyi oynadığımız maçlar vardı ve bunları kazanabilirdik. Bugün skor kazandı. Bizim çok daha iyi oynadığımız oyunlarımız var. Şu anda skor haklı.

'RAKİBİN FAULLERİNİ VE HAKEM KARARLARINI KAMUOYUNUN TAKDİRİNE BIRAKIYORUM'

Oyun içerisinde sert bir maç oldu. Özellikle iki oyuncumuza yapılan ciddi sertlikler var. Onların sakatlanmaması bizim adımıza sevindirici oldu. Rakip takım sert oynadı. Rakibin yaptığı faulleri ve hakem kararlarını kamuoyuna bırakıyorum. 

'BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ VE BUNU DOĞRULARI YAPARAK BAŞARACAĞIZ'

Oyunun en doğrularını yapmaya çalışırken rakiplerimiz bizi sert oynayarak durdurmaya çalışacaklar. Fenerbahçe futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir kulüp. Biz başkandan en alta kadar doğruları yapmak isteyen kulübüz. Biz şampiyon olacağız. Futbolun doğrularını yaparak olacağız. Her anlamda...

Birçok kazanabileceğimiz maç ya berabere bitti ya da kazanamadık. Bizim daha fazla puan almamız gerekiyordu. Alabilirdik de.

'MAÇIN ÖNÜNE GEÇMESİNİ İSTEMEDİM'

Ayın 6'sında hep beraber yemek yedikten sonra akşam basın toplantısı yapacağız. Maçın önüne geçmesin istediğim için o tarihte yapacağız. 6'sı akşamında hep beraber yemek yedikten sonra bir basın toplantısı yapacağız. Bu maçın önüne geçmemesi için o gün yapacağız. Başkanımızın da bir açıklaması var konuyla ilgili, camianın tepesindeki kişi. Başkanımız açıklama yaptıysa benim konuşmam doğru olmaz."

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya