SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yanal: Galatasaray’a karşı bir tavır koyduk

FUTBOL | 28.09.2019 22:59

Yanal: Galatasaray’a karşı bir tavır koyduk

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal deplasmanda Galatasaray ile berabere kaldıkları maçta ezeli rakibe karşı bir tavır ortaya koyduklarını ancak henüz istenilen seviyede olmadıklarını söyledi. 

Yanal, ligde uzun bir süreci yönettiklerini ve oynadıkları futbolu geliştirmek zorunda olduklarını belirtirken zorluğu yüksek, atmosfer olarak iyi bir karşılaşmayı geride bıraktıklarını ifade etti.

Takım olarak ortaya konan futbolu geliştirmek istediklerini ancak bunun çok uzun bir süreç olduğuna vurgu yapan Fenerbahçe’nin hocası derbi kazanmanın çok güzel bir şey olmasına rağmen bunun uzun vadeye yayılması gerektiğini açıkladı.

Ersun Yanal ayrıca henüz istenilen seviyede olmadıkları ve gelişmek zorunda oldukları itirafında da bulundu.

Sakat oyuncuların bazılarının iyileştiğini ancak halen iki kanat oyuncusunun sakatlığının sürdüğünü ifade eden Yanal, 40 gün sonra takıma geri dönen Isla’nın yeniden sakatlandığını söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İyi bir takım olduklarını ve futbolculara sahip olduklarının altını çizerken öğrencilerinin Galatasaray'a karşı ortaya koyduğu tavırla bazı şeyleri gösterdiğini ancak bunun daha iyisini yapacaklarını belirtti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya