SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ersun Yanal: Hücumu ve savunmayı birlikte oynamak önemli!

FUTBOL | 02.01.2021 21:47

Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Galatasaray ile 0-0 berabere kaldıkları mücadelenin ardından değerlendirmelerde bulundu.

Ersun Yanal: Hücumu ve savunmayı birlikte oynamak önemli!

Antalyaspor, Galatasaray’a konuk olduğu mücadeleden 0-0’lık skor ile berabere kalarak 1 puan almayı başardı. Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise, mücadelenin ardından yaptığı açıklamalarda hücumu ve savunmayı bir arada sahaya yansıtmanın önemine değindi.

Ersun Yanal, “Futbolda hücum ve savunma kısmını birlikte oynayabilmek önemli. Her ikisini oynayabilmek de bizim en büyük dileğimiz. Ama bazen tek taraflı oynamanız gereken maçlar var.” açıklamaları ile Galatasaray mücadelesinde aldıkları beraberliğin önemine dikkat çekti.

Yanal, “Galatasaray güçlü ve iyi futbol oynamaya çalışan birekip. Ama onların da zaafları var. Bu maçta hücumda biraz daha organize olabilseydik durum değişebilirdi.” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli çalıştırıcı, “Futbolda her maçın bir senaryosu vardır. Bugünkü maçın senaryosuna göre ise burada yenilmemeliydik. İyi bir duruş sergilemeliydik. Futbol oynamaya çalışan bir ekibe karşı bu anlamda başarılı olduğumuzu düşünüyorum.” sözlerini dile getirdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya