SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ersun Yanal: Oyuncu yetiştirmek ve sürdürülebilir başarı istiyoruz!

FUTBOL | 20.11.2020 22:25

Ersun Yanal, Antalyaspor tarafından düzenlenen imza töreninde, Akdeniz ekibini seçme nedenlerini ve hedeflerini açıkladı.

Ersun Yanal: Oyuncu yetiştirmek ve sürdürülebilir başarı istiyoruz!

Ersun Yanal, Antalyaspor tarafından düzenlenen imza töreninde, başkan Ali Şafak Öztürk ve ailesinin kendi kaynaklarını kulüp ile birleştirmesine dikkat çekti.

Ersun Yanal, “Önemli bir yatırımcı ile beraberiz. Bize düşen bunun vadesini, planını, programını doğru yapmak ve özellikle kulüplerimizin önemli bir görevi olan genç oyuncu yetiştirme konusunda çaba sarf etmek.” dedi.

Yanal, “Bu yatırımları yaparken ise, sürdürülebilir bir başarı elde etmek, çıkardığı değerleri Türkiye ve dünya futboluna kazandırma vizyonu olan bir yapı ile beraberiz.” ifadelerini de kullandı.

“Bütün kariyerimde önem verdiğim şeylerden biri de takımların genç oyuncuları kazanmasıydı. Başkanımızla konuştuğumuzda beni heyecanlandıran noktalardan biri de altyapıya verilen önem oldu.” diyen Yanal, kulüp içindeki plana da dikkat çekti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya