SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ersun Yanal'dan sert açıklama

FUTBOL | 08.02.2020 22:54

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Alanyaspor maçının ardından hakem yönetimine sert tepki gösterdi.

Ersun Yanal'dan sert açıklama

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, maçın ardından yayıncı kuruluşa konuştu. Alanyaspor karşısında beklentileri karşılayamadıklarını ve istedikleri oyunu oynamakta zorlandıklarını belirten deneyimli teknik adam, hakem kararlarına ise çok sert tepki gösterdi. Yanal’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

“BİZ KİME HESAP SORACAĞIZ?”

“Futbolun içinde kalmak istiyoruz ama herkes bize hesap soruyor. Peki biz kime hesap soracağız? Elektronik ortamda bazı uygulamalar uygulanıyor ancak hala standardı sağlayamıyoruz. Bir standart var ve bu herkese uygulanmıyor.”

“KOSKOCA CAMİANIN AYARLARINI BOZUYORSUNUZ”

“Koskoca camianın ayarlarıyla oynuyorsunuz. Eşitlik yok. Futbol dışında şeyleri konuşmak bize yakışmıyor ama bunun sorumlusu kimse çıksın konuşsun. Biz burada aslanlar gibi çıkıp konuşuyoruz.”

“KABAK TADI VERDİ”

“Bu yaşananlar kabak tadı verdi artık. Fenerbahçe her şeyin üstesinden gelir. Son maça kadar mücadelemizi asla bırakmayacağız. Eşitlik ve adalet istiyoruz. Bunu sağlayamaycaklarsa gitsinler, yapacaklar gelsin.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya