SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ertuğrul Sağlam: Samsunspor’u Süper Lig’e çıkartacağız!

FUTBOL | 09.05.2021 23:56

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımının Play-Off mücadeleleri sonrası Spor Toto Süper Lig’e çıkacağını söyledi.

Ertuğrul Sağlam: Samsunspor’u Süper Lig’e çıkartacağız!

Sezonu 3. sırada bitiren ve Spor Toto Süper Lig’e çıkmak için Play-Off’ta mücadele edecek olan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Adanaspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Sağlam, “70 puana ulaşmak bizim için önemliydi 8887ama 3 takımda 70 puana ulaştı. Biz süper lig hayalimizi 25 Mayıs’a ertelemek zorunda kaldık. Birçok insana göre başarısız gözüküyoruz ama ligi şampiyon bitirenlere de aynı puandayız. Sadece bugün itibariyle Süper Lig’e çıkamadık. Oyuncularımıza, başkanımıza, taraftarımıza inanıyorum. Bu takım Allah’ın izniyle Süper Lig’e çıkacak. Yarından itibaren bugünün etkilerini üzerimizden atıp Play-Off maçlarına hazırlanacağız. Buna yürekten inanıyorum.” ifadeleri ile Süper Lig’e yükseleceklerine dair inançlarına dikkat çekti.  

Sağlam, “Tabii çok şey konuşmak istiyorum ama bir taraftan susmak zorunda olduğumu biliyorum. Özellikle son dönemde futbol adına yaşananları benim güzel ülkem hak etmiyor. Bu futbol düzeninde kirlenmiş futbol düzeninde temiz kalabilmek şampiyonluktan daha değerli. Biz bunu yaptık. Tertemiz, dürüst bir şekilde maçlarımızı oynadık ve sonuca rıza gösterdik. Allah’ın izniyle bundan sonraki süreci güzel geçirip Samsunspor’u Süper Lig’e çıkaracağız.” sözlerini de dile getirdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya