SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ertuğrul Sağlam: Süper Lig hedefimize daha çok sarılacağız!

FUTBOL | 15.04.2021 20:37

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımının Süper Lig hedefinden vazgeçmediğini ve bu amaç için mücadele etmeye devam edeceğini söyledi.

Ertuğrul Sağlam: Süper Lig hedefimize daha çok sarılacağız!

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımının Menemenspor karşısında yaşadığı puan kaybı ve Spor Toto Süper Lig yolculuğu ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

Menemenspor karşısında beklenmedik bir puan kaybı yaşandığını ve bu durumdan dolayı üzgün olduklarını belirten Ertuğrul Sağlam, "Bununla beraber bu sonucu büyük bir avantaj kaybı olarak değerlendirip, bu puan kaybının bizi inandığımız yoldan döndürmesine izin veremeyiz. Elbette içimiz buruk, elbette kötü bir gece geçirdik. Bugün toparlanıp, yola çıktığımız günü hatırlayarak ayağa kalkmak durumundayız. Bizi yeniden kendimize getirecek dersleri alacağız ve Süper Lig hedefimize daha çok sarılacağız. Geçtiğimiz hafta ifade ettiğim gibi, son düdük çalana dek tek yürek, tek yumruk olursak biz bu işi başarırız." ifadelerini kullandı.

Sağlam, "Bundan sonra da işimiz kolay olmayacak. Her takımın rakibini yendiği ligde, yapabileceğimiz ve odaklanacağımız tek nokta önümüzdeki maçları kazanmak olacak. Hiçbir mazeretin ve bahanenin kabul edilmeyeceği haftalara geldik. İnanç ve azimle tutkumuzu ortaya koyup kalan tüm maçlarımızı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan ve Samsunspor'u Süper Lig'e taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Birlikte başaracağız." şeklinde de konuşarak başarıların kolay kazanılmadığına da dikkat çekti.


GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya