SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eski dost Fernand Coulibaly sahalara geri döndü!

FUTBOL | 25.09.2021 12:11

Ülkemizde 1994-2003 seneleri arasında birçok kulüpte forma giyen Malili eski golcü Fernand Coulibaly, sahalara Turgutluspor ile döndü.

Eski dost Fernand Coulibaly sahalara geri döndü!

Ülkemizde 1994-2003 seneleri arasında birçok kulüpte forma giyen Malili eski golcü Fernand Coulibaly, sahalara Turgutluspor ile döndü.

Sempatik tavırlarının yanı sıra attığı gollerle de Türk futbolunda iz bırakan Coulibaly, Turgutluspor’da teknik direktör Kazım Akgün’ün ekibine dahil oldu. Akgün’ün ekibinde forvet antrenörü olarak görev alacak olan 50 yaşındaki çalıştırıcı, tecrübelerini futbolculara aktaracak.

Teknik direktör Kazım Akgün, bu uygulamayı daha önce de yaptığını belirtiken; “Daha önce Manisaspor’da da buna benzer bir uygulama yapmıştım. Manisaspor’da çalışırken, Murat Tosun’u teknik ekipte yer vermiştim. Başarılı golcü genç oyuncularımız ile yakından ilgilenip tecrübelerini oyuncularımıza aktarmıştı. O sezon forvet oyuncularımız başarılı bir performans ortaya koymuştu. Şimdi aynı uygulamayı Turgutluspor’da yapacağız. Türkiye’de birçok spor severin yakından tanıdığı ve attığı gollerle Türk futboluna damga vuran Coulibaly ile çalışacağız. Tecrübelerini oyuncularımıza aktaracak. Faydalı olacağına inancım tam” dedi.

Fernand Coulibaly ise şu ifadeleri kullandı:

“Anlaşma her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olsun. Bana güvenen ve burada olmama olanak sağlayan Başkanımız Taner Kestaneci ve Hocam Kazım Akgün’e teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte tüm tecrübe, bilgi ve donanımımı Turgutlusporlu oyunculara aktaracağım.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya