SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eski Fenerbahçeli Bruno Alves’e Ronaldo benzetmesi

FUTBOL | 04.04.2020 18:52

İtalya Serie A ekiplerinden Parma’nın teknik direktörü Roberto D'Aversa, Bruno Alves’in; Cristiano Ronaldo gibi takıntıları olduğunu açıkladı.

Eski Fenerbahçeli Bruno Alves’e Ronaldo benzetmesi

Fenerbahçe’nin eski Portekizli savunmacısı Bruno Alves, 39 yaşında olmasına rağmen formunu korumaya devam ediyor. Alves’in Parma’daki teknik direktörü Roberto D’Aversa, bu konuda oyuncusu takdir etmeye devam ederken; Alves’in fitness konusundaki takıntılarını tıpkı vatandaşı olan Cristiano Ronaldo’ya benzetiyor.

Tuttosport’a konuşan D’Aversa, futbolcusu Alves’in, bu konuda Ronaldo’dan çok fazla şey öğrendiğini itiraf etti.

“ALVES, RONALDO’YU ROL MODEL OLARAK GÖRÜYOR”

İtalya basınına konuşan Parma Teknik Direktörü D’Aversa, “Cristiano Ronaldo çalışmanın bir ürünü. Kazandığı başarımlar dikkatimi çekiyor. Futbolcum Bruno Alves, sürekli Ronaldo’dan bahsediyor. Alves, tıpkı onun gibi fitness konusunda takıntılı. Ronaldo’yu rol model olarak görüyor. Vücuduna iyi bakıyor. Güneş varsa kış aylarında bile çıplak bir şekilde uzanıyor ve bıldırcın yumurtası içiyor. 39 yaşındaki bir futbolcudan bahsediyoruz, genç gösteriyor. İşin kaymağını Ronaldo gibi yiyor” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya