SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eski Galatasaraylı Fernando, ayrılık sürecini değerlendirdi

FUTBOL | 15.04.2020 13:32

Galatasaray’dan bu sezon başı ayrılarak Sevilla’ya giden Fernando, sarı-kırmızılılardan ayrılırken yaşadığı süreci anlattı.

Eski Galatasaraylı Fernando, ayrılık sürecini değerlendirdi

Galatasaray’dan 2019 yazında ayrılan Brezilyalı orta saha Fernando, Sevilla’ya 4.5 milyon Euro karşılığında transfer oldu. 32 yaşındaki, futbolcu sarı-kırmızılılarda o dönemlerde yaşadığı ayrılık sürecine dair açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın kendisini ilk başta satmayacağını düşünen Fernando, daha sonra burada 2 yıl şampiyonluk yaşadığını; artık daha fazla şeyler yapmak istediğini belirtince, kulübün ayrılığına izin verdiğini itiraf etti.

“BAŞTA GÖNDERMEYECEKLERİNİ DÜŞÜNDÜM”

Galatasaray’dan Sevilla’ya olan transferini anlatan Fernando, “Ayrılmam kolay oldu. 2 yılda Türkiye’de şampiyonluklar kazandım. Daha fazlasını istiyordum ve ayrılmak istedim. Henüz 1 sene daha kontratım devam ediyordu, o yüzden başta beni göndermeyeceklerini düşündüm. Sevilla’nın bana teklifi oldu ve daha sonra da transfer gerçekleşti. Kariyerimi en üst noktada bitirmek istiyorum, burada 2 yıllık daha sözleşmem var. Futbolu, yetiştiğim takım olan Vila Nova’da bitirmek istiyorum” dedi.

“MARKETE SADECE TEK BAŞINA GİDİLİYOR”

Koronavirüs günlerini değerlendiren Brezilyalı futbolcu, “Evde izole bir şekilde yaşıyoruz. Markete sadece tek başına gidiliyor. İspanya Hükümeti virüsü bir an önce yenmek istiyor. Her şey 26 Nisan’da belli olacak” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya