SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eski Süper Lig futbolcusundan kan donduran itiraf

FUTBOL | 06.05.2020 17:26

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda minik bir çocuk cinayete kurban gitti. Eski bir Süper Lig futbolcusu olan Cevher Toktaş adındaki cani oğlunu öldürdüğünü itiraf etti.

Eski Süper Lig futbolcusundan kan donduran itiraf

Bursa'da koronavirüs süphesiyle hastaneye kaldırılan 5 yaşındaki çocuğun ölümün perde arkasında; babasının olduğu ortaya çıktı. 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Kasım Toktaş adındaki çocuğun cinayete kurban gittiği öğrenildi. Koronavirüs teşhisiyle hastaneye kaldırılan çocuğun; yapılan otopsi sonucunda nefes darlığından vefat ettiği ortaya çıktı.

Solunum sıkıntısı; Covid-19'un semptomlarından birisi olsa da; miniğin babası Cevher Toktaş tarafından öldürüldüğü anlaşıldı. Bursa 1. Amatör Küme takımlarından Yıldırım Spor'da forma giyen 33 yaşındaki futbolcu, kan donduran cinayeti itiraf etti.

2007-09 yılları arasında Hacettepe formasıyla Süper Lig'de forma giyen Cevher Toktaş, 4 Mayıs'ta karakola giderek cinayeti itiraf etti.

23 Nisan'da oğlunun canına kıyan cani baba, 11 gün sonra emniyet şubeye giderek teslim oldu. Polise ifadesinde; "Yüksek ateş ve öksürük sebebiyle oğlum Kasım'ı hastaneye götürdüm.

Doktor da koronavirüs şüphesiyle hastaneye yatırdı. Akşam oğlumun yanında refakatçi kaldım. Geceleyin sinir krizi geçirdim.

Oğlum uykuya daldığı anda; kafasına yastıkla bastırdım. 15 dakika boyunca baskı uyguladım. Oğlum çırpınsa da ben baskıya devam ettim. Hareketsiz kalınca; yastığı kaldırıp telaş yarattım.

Üzerimdeki şüpheleri dağıtmak adına doktor diye bağırdım. Sağlık ekipleri odaya koşup müdahalede bulundu. Ardından 1,5 saat yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata gözlerinin yumduğu haberini aldım" ifadelerini kullandı.

Kan donduran itiraflardan bulunan cani baba, "İki oğlum var. Kasım, küçük olan oğlum... Doğduktan sonra onu hiç sevemedim. İnanın neden sevmediğimi de bilmiyorum. Hiçbir sağlık ya da ruhsal problemim yok. Gerçek neyse onu söylüyorum... Oğlumun ölümü ihmal sonucu olmadı, onu boğarak öldürdüm" diye konuştu.

Emniyetteki ifadesinin ardından Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tutuklanan Cevher Toktaş, cezaevine gönderildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya