SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eşref Hamamcıoğlu: Terim sportif direktör olmalı!

FUTBOL | 04.05.2021 14:39

Galatasaray'da başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu, Fatih Terim için ilginç ifadeler kullandı. Hamamcıoğlu, Terim'in sportif direktör olması gerektiğini söyledi.

Eşref Hamamcıoğlu: Terim sportif direktör olmalı!

Galatasaray'ın eski Divan Kurulu Başkanı ve Başkan adayı Hamamcıoğlu AKŞAM'a konuştu. Hamamcıoğlu, Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim için ilginç bir teklifte bulundu.

Eşref Hamamcıoğlu kendisine sorulan Fatih Terim sorusuna şöyle yanıt verdi:

Bence artık futbol direktörlüğüne geçmesi lazım. Fatih Terim Hoca benimle aynı yaşlarda; 67-68... Bu bir olgunluk dönemi artık. Avrupa'da rekabet farklı bir aşamaya geldi. Futbolcu olarak önemli bir geçmişi olmayan Klopp, Tuchel gibi genç antrenörler oldukça başarılı. Meşhur futbolcular olarak tanımıyoruz bunları. Ama eğitimliler ve çağa uygunlar. Galatasaray da Fatih Terim'in tecrübesinden yönetimsel olarak çok fayda sağlar. Biz bir bütçe vizyonuyla geleceğiz. Bu vizyonun gerçekleşmesi için Galatasaraylıların katkısı şart. Fatih Hoca ile zamanı gelince konuşulur. Desteği çok değerli olur. Bizim bir parçamız Fatih Terim.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya