SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eşref Hamamcıoğlu'ndan Fatih Terim ve Burak Elmas açıklaması

FUTBOL | 06.06.2021 12:38

Galatasaray başkan adaylarından Eşref Hamamcıoğlu, Burak Elmas'ın sponsorluk açıklaması ve Fatih Terim ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Eşref Hamamcıoğlu'ndan Fatih Terim ve Burak Elmas açıklaması

Galatasaray’da yapılacak olan başkanlık seçiminde adaylardan Eşref Hamamcıoğlu, Akşam’a konuştu. Hamamcıoğlu, Fatih Terim ve Burak Elmas ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

"BORCUN KAPANMASI İMKANSIZ"

Hamamcıoğlu, "Seçilen yönetimler insanları bölmekten, birbirine düşürmekten, temsil edememekten dolayı esas ilgilenmesi gereken konularla ilgilenmedi. Geldiğimiz durum; 2 milyar 100 bin TL borç. 612 milyon zarar. Bu borcun kapanması mümkün değil. Biz sadece görev alacağımız dönemde kulübü yeniden yönetilebilir duruma getirmek istiyoruz." dedi.

"BANA AYAR VERİLMEDİ!"

- "Fatih Terim, Başkan adaylarına ayar verdi söylemlerini yanlış buluyorum. Kimse bana ayar veremez. Yönetimin ayrı, hocanın ayrı görevi var. Herkes yerini ve sorumluluğunu bilecek."

"YÜZDE 30 KÜÇÜLME"

- "Bankalar Birliği bütçeyi belirledi! Diyor ki en az yüzde 20 küçüleceksin. Bugünkü ekonomik koşullara baktığımızda yüzde 30 küçülme lazım. Bu rakam 38 milyon eurolar civarında olacaktır. Geçtiğimiz sezonun takım maliyeti 54 milyon euro."

"ELMAS KABUL ETMEDİ"

- "Birleşme isteği çok iyi ama bu konuda bir öneri getirilmesi gerekiyordu. Galatasaray'daki tecrübem gereği benim başkanlığım altında birleşilmesi mantıklıydı. Burak bey (Elmas) kabul etmedi. Çok da saygılı davranmadı."

ÖNDE GİDİYORUZ"

- "Biz şu an önde gidiyoruz. Sponsorluk konusunda başkan adaylarının ortaya attığı rakamlar boş iş. Katar havayolundan bahsettiler. Arkadaşlarımız yetkililerle konuştu. Bize söylenen böyle bir anlaşmanın olmadığı."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya