SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ev hapsine geçen Ronaldinho’nun rüya gibi yaşantısı!

FUTBOL | 16.04.2020 17:02

Sahte pasaportla Paraguay’da hapse giren Ronaldinho ve kardeşi, 1.6 milyon dolar kefalet ödeyerek cezasını ev hapsine geçirdi.

Ev hapsine geçen Ronaldinho’nun rüya gibi yaşantısı!

Sahte pasaport gerekçesiyle Paraguay’da yakalanan Brezilyalı efsane futbolcu Ronaldinho, kardeşiyle beraber tutuklandı. 1 ay boyunca hapis yatan ikili, yüksek bir kefalet bedeli ödeyerek demir parmaklıkların ardından kurtuldu. Yaklaşık olarak 1.6 milyon Dolar kefalet ödeyerek kardeşiyle birlikte cezasını ev hapsine çeviren Ronaldinho, kaldığı otelde rüya gibi bir yaşantı sürüyor.

RONALDINHO VE KARDEŞİ ASSIS MOREIRA, RÜYA GİBİ BİR HAYAT SÜRÜYORLAR

Paraguay’da bir otelde 1.6 milyon Dolar kefalet ödeyerek cezalarını ev hapsine çeviren kardeşler, rüya gibi bir hayat yaşamaya devam ediyor. Ülkenin en lüks otellerinden birinde kalan ikili, cezalarını burada tamamlayacak. 32 günlük esaretin ardından gün yüzü gören Ronaldinho ve kardeşi; Paraguay’ın başkenti Asuncion’da, lüks bir otelde kalırken; mekanın fotoğrafları görenleri şok ediyor.

OTELİN FOTOĞRAFLARI:

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya