SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Evren Turhan, 6-0’ın intikamını FIFA’da aldı

FUTBOL | 29.03.2020 18:16

AsistAnaliz yorumcuları Evren Turhan ve Emre Bol, kozlarını bu sefer Fenerbahçe-Galatasaray derbisiyle FIFA’da paylaştı.

Evren Turhan, 6-0’ın intikamını FIFA’da aldı

Fenerbahçe’nin sevilen yorumcusu Emre Bol ve Galatasaray’ın unutulmaz futbolcularından bu sefer kozlarını FIFA’da paylaştı. Moderatörlük koltuğuna ise AsistAnaliz Genel Yayın Yönetmeni Arda Ün oturdu.

6 Kasım 2002 tarihinde Fenerbahçe, Kadıköy’de ezeli rakibi Galatasaray’ı 6-0 gibi farklı bir skorla mağlup etmişti. Yorumcumuz Evren Turhan da Fenerbahçe’yi destekleyen yorumcumuz Emre Bol’u ilk yarıda 6-0 gibi farklı bir skorla mağlup ederek adeta intikam aldı… Mücadele oldukça renkli anlara sahne olurken; Evren Turhan’ın FIFA’yı oldukça iyi oynaması dikkat çekti.

İlk yarıda karşılaşma 6-0 olunca Emre Bol, kolu bıraktı ve ikinci yarıyı oynamama kararı aldı… Mücadelenin sonunda Emre Bol, rakibi Evren Turhan’ı tebrik etti. Karşılaşmanın rövanşı ise gelecek hafta oynanacak. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya