SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Evren Turhan: Ersun Yanal Beşiktaş maçından sonra yollanmalıydı

FUTBOL | 03.03.2020 21:51

Asist Analiz yorumcusu Evren Turhan, Fenerbahçe-Ersun Yanal ayrılığını değerlendirdi. Turhan çarpıcı yorumlarda bulundu.

Evren Turhan: Ersun Yanal Beşiktaş maçından sonra yollanmalıydı

Asist Analiz programlarından İkili Mücadele’de konuşan Evren Turhan, Fenerbahçe-Ersun Yanal ayrılığı hakkında konuştu. Turhan, bu ayrılığın daha önceden gerçekleşmesini beklediğini ifade etti.

İkili Mücadele programında konuşan Evren Turhan, “Ben olsam Beşiktaş maçını kazandıktan sonra Ersun Yanal’ı yollardım. Beşiktaş maçı kurtardı hocayı. Fenerbahçe o gün kazanmasaydı, Ersun hoca gidecekti belki, sarı-lacivertliler bugün bu durumda olmayacaktı. Zaten hocayla problemler vardı. Futbolcularla iletişimi zayıftı hocanın, yöneticiler bunu göremiyordu.” dedi.

İleriye dönük yanlış yapıldığını ifade eden Turhan, “Günü kurtardılar ama bunun Fenerbahçe’ye zararı oldu. O galibiyet seni 4 hafta götürdü sonra sezonu zor duruma soktun. Fenerbahçe bu krizi iyi yönetemedi. Geçen sene nasıl gittiyse bu sezon da aynı seyrediyor. Eğer böyle devam ederse Fenerbahçe daha başarısız olacak” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya